Modern Evlere Kişisel Çözümler
 

 

benim dünyam, benim evim…

 

 

 

Bir Kilit Grup şirketi olarak 1991 yılından bu yana Zücaciye ve Hediyelik Eşya Sektöründe faaliyet sürdüren Orion; dinamik ve yaratıcı ekibiyle, temsilciliğini yaptığı güçlü markalarıyla, ev modasını belirleyen yenilikleriyle, geniş ürün çeşidiyle ve elbette bayilerinin verdiği güç ile sektöre yön veren lider firmalardan biri haline gelmiştir. Sadece Türkiye'de değil komşu ülkelere yaptığı ihracatla da ülkemizi, mütevazi düzeyde de olsa, temsil eden bir organizasyon haline gelmeye başlamıştır.  Firmamız özellikle son yıllarda kendine özel tarzı ile kendi müşteri kitlesini ve takipçilerini oluşturmayı başararak, markalaşma çalışmalarında büyük bir yol kat etmiştir.

İnsanların eşsiz tarzlarını yalnızca dış görünüş ve davranışlarıyla değil, yaşam alanlarında kullandıkları materyaller ve araç gereçlerle de yansıtmaya çalıştıkları gerçekliğiyle hareket eden ürün ekibimiz, satışa sunulan ürünlerde işlevsellik dışında, şık ve tasarımsal farklılıkları ortaya çıkaracak bir ürün gamı oluşturma hedefiyle hareket etmektedir.

Son bir yıl içerisinde yaşanan köklü değişikliklerle birlikte, hedeflerimiz ve kalite standartlarımız doğrultusunda çok sayıda güçlü markayı bünyemize katmış bulunmaktayız. Ayrıca dünyanın farklı köşelerinden seçtiğimiz, başka coğrafyaların kültürel zenginliğini simgeleyen çok sayıda ürünü de, Türkiye insanının ihtiyaç ve beğenilerini en ince ayrıntısına kadar düşünerek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bu sayede, evlerini, işyerlerini güzelleştirmek isteyen müşterilerimizin, yaşam alanlarına bu güzellikleri yansıtabilecekleri kullanışlı ve farklı ürünleri sunabilme olanağını yakalamaktayız.

Bizce bir insanın kişiliği tarzına ve elbette evine de yansımalıdır. Evimiz bizim dünyamızdır ve kendimizi özgür hissetmediğimiz bir mekanda keyif alabilme olanağımız yoktur. Bu yüzden  sezgilerimize güvenelim, yaşam alanlarımızı özgür kılalım ve küçük dokunuşlarla keyif aldığımız mekanlar haline getirelim…

 

 

İyi alış verişler…